Drzwi aluminiowe na wymiar

Drzwi pełnią kilka funkcji w domu: chronią prywatność, zabezpieczają budynek przed zimnem i opadami, izolują hałas, chronią przed włamaniem, zapewniają komfort cieplny. Dlatego coraz więcej osób zwraca uwagę nie tylko na estetykę drzwi, ale także na ich jakość. Rynek drzwi oferuje różne bezpieczne rozwiązania, które cechują się dużymi walorami estetycznymi. Drzwi aluminiowe na wymiar to świetna inwestycja  – która spełni marzenia o ciepłym i przytulnym domu.

Drzwi aluminiowe z szybą

Drzwi aluminiowe na wymiar z szybą są idealne do dużych przeszkleń, np.: jako drzwi tarasowe/balkonowe, rozdzielenie salonu od kuchni, czy do obiektów użyteczności publicznej typu: sklepy, galerie handlowe, urzędy, punkty usługowe. Świetnie wyglądają i optycznie powiększają przestrzeń i mają doskonałe parametry cieplne.

Zalety drzwi aluminiowych na wymiar

Drzwi aluminiowe na wymiar mogą być bardzo dobrym rozwiązaniem do miejsc, gdzie potrzebne są niestandardowe rozwiązania cieplne. Mają prosty kształt, co sprawia, że znakomicie wyglądają na  tle elewacji i wewnętrznej aranżacji. Cechuje je doskonała statyka i wytrzymałość. Szeroka paleta kolorów, w tym drewnopodobnych sprawia, że można dopasować okna do każdego wystroju wnętrz. W zestawie montażowym jest także próg. Drzwi są odporne na wodę i promienie słoneczne, nie rdzewieją i wyglądają pięknie przez wiele lat. To propozycja dla wszystkich, którzy lubią otwarte przestrzenie i chcą wprowadzić do wnętrza dużo słonecznego światła, lubią jasne pomieszczenia.

Drzwi aluminiowe na wymiar pełne

Drzwi aluminiowe na wymiar bez szyby lub z bardzo niewielkim przeszkleniem to znakomity wybór na drzwi wejściowe. Doskonale zabezpieczają budynek przed utratą ciepła, mają dobrą wytrzymałość przeciwogniową i wyglądają estetycznie. Do wyboru są także modele antywłamaniowe. Mogą być stosowane w każdym rodzaju budynku, ponieważ ich rozmiar można dopasować do potrzeb użytkownika. Podobnie jak drzwi szklane cechuje je znakomita izolacyjność termiczna i akustyczne, co realnie przekłada się zarówno na komfort panujący we wnętrzu budynku, jak i na koszty jego użytkowania. Dlatego drzwi aluminiowe na wymiar polecane są do budownictwa energooszczędnego.

Drzwi aluminiowe łatwo wyczyścić. Przez wiele lat wyglądają jak nowe i wzbudzają podziw domowników swoim wykończeniem i doskonałymi parametrami użytkowymi. Drzwi aluminiowe to także ekologiczna inwestycja, ponieważ powstają z materiału nadającego się do biodegradacji. Ludzie wręcz oczekują nietypowej stolarki aluminiowej.